Mācību filma UZŅĒMUMA VADĪTĀJIEM un HR speciālistiem. 

“Emocijas darba vietā”.

Pirmā Baltijas Habarda koledža nosvinēja savu 10 gadu jubileju.

 Pirmajai Baltijas Habarda vadības koledžai 10 gadi!

Jubileju svinējām tiešraidē kopā ar studentiem, draugiem un sadarbības partneriem – visiem, kas devuši ieguldījumu koledžas attīstībā un uzplaukumā.

10. decembrī svētku vakaru atklāja Baltijas Habarda koledžas mācību daļas vadītāja Natālija Ņikuļina.
Viņa sveica viesus tiešajā ēterā un kopā ar mums bija viesi no 10 valstīm! Tās ir Baltkrievija, Vācija, Latvija, Lietuva, Kazahstāna, Kanāda, ASV, Uzbekistāna, Ukraina un Igaunija.
Pēc tam sekoja video apsveikumi no draugiem un studentiem, kuri ir absolvējuši mācības koledžā. 

Silti vēlējumi dažādās valodās nevienu neatstāja vienaldzīgu! Pasākumu turpināja Pirmās Baltijas Habarda vadības koledžas izpilddirektore Mārīte Konstantinova.Pateicoties viesiem par atbalstu pēdējo desmit gadu laikā, viņa stāstīja par koledžas svarīgākajiem notikumiem, skaitļiem un sasniegumiem. Paveiktā darba mērogs ir iespaidīgs!

 

Īpaši uzaicinātais spīkeris Jaroslavs Kaplans, «Kaplan Research Company» vadītājs un Pirmās Baltijas Habarda vadības koledžas absolvents, novadīja vebināru par tēmu "Ētika biznesā". 
Izvērtās aktīva diskusija par aktuālu problēmu - pārdošanas apjomu kritumu un uzņēmumu sabrukšanu, kas izraisīja lielu publikas interesi. Dalībnieki uzdeva jautājumus spīkerim YouTube vietnē.

Esam sarūpējuši patīkamus pārsteigumus saviem viesiem! Visiem svētku dalībniekiem devām iespēju pieteikties apmācībām koledžas online klasē par īpašu cenu. Savukārt, starp tiem, kas atstājuši atsauksmi par pasākumu, šīs nedēļas sākumā dāvināsim uzreiz divas dāvanas - biļeti uz 11. WISE Baltijas konferenci un brošūru komplektu “Vadība” balstoties uz Hubbard Management System tehnoloģiju. 

 

Svētki izvērtās tik sirsnīgi un emocijām bagāti, ka ne viesi, ne pasākuma vaininieki negribēja doties prom.

 

Paldies visiem, kas bija kopā ar mums šajā vakarā! Turpinām strādāt un tiecamies iekarot jaunas virsotnes!
"PRIVĀTAIS BIZNESS 2022: CĪŅA PAR IZDZĪVOŠANU"
10-11 Marts 2022

Jau 11. reizi mēs rīkojām WISE Baltijas konferenci, kurā pulcējās uzņēmēji no Latvijas un citām valstīm. Jau daudzus gadus šī konference ir bijusi ideju un pieredzes apmaiņas platforma, iedvesmas un atbalsta avots domubiedriem, kolēģiem, tagad arī draugiem.

Mūsu mērķis ir nodrošināt uzņēmējiem risinājumus un instrumentus, lai rastos  pārliecība par rītdienu. Mūsu eksperti nav tikai teorētiķi, tie ir profesionāļi, kas dod reālus rīkus.

✔ Kā vadīt kompāniju sarežģītos apstākļos?
✔ Kā pareizi plānot un kontrolēt darba procesu?
✔ Kā tagad attīstīt biznesu ātrāk un ar mazāku piepūli?

Par to jūs uzzināsiet bezmaksas vebinārā Baltijas uzņēmēju kluba atklātās online-sapulces ietvaros.

Mācību centram „First Baltic Hubbard College of Administration” 9 gadi

Mācību centra komanda atzīmēja savu dzimšanas dienu. Pirmo reizi - tiešsaistē.

Pārstāve Una Zlidne tiešsaistē sagaidīja studentus, draugus un partnerus un apkopoja gada rezultātus.

Pats lielākais darba apjoms tika veltīts nākotnes sertificēto WISE konsultantu sagatavošanai.

Neskatoties uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem, mēs turpinām organizēt apmācības un bez apstājas gatavojam konsultantus no Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Ukrainas. Tas viss ir iespējams pateicoties tiešsaistes apmācībām - platformai, kas atļauj apmācīties un paaugstināt kvalifikāciju mūsu mācību centrā, neizejot no mājas.

Ik gadu svētku laikā mēs saviem viesiem dodam dāvanas. Mūsu pārsteigums šajā gadā - īpaši sagatavots vebinārs. Tēma: „Kā būt efektīvam, paliekot saskaņā ar sevi. Otrā daļa”.

 Viesi saņēma vērtīgu informāciju par to, kā reāli un uzreiz paaugstināt savu efektivitāti.

Paldies mācību centra „First Baltic Hubbard College of Administration” studentiem, draugiem un partneriem!

Pateicoties jums mēs turpinām sasniegt savu mērķi - sniegt vadītājiem un speciālistiem instrumentus panākumu gūšanai un potenciāla realizēšanai.

1 2 3 4 5