Mācību filma UZŅĒMUMA VADĪTĀJIEM un HR speciālistiem. 

“Emocijas darba vietā”.

18. augustā notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce. Sapulces tēma tika balstīta uz aptaujas un pētījuma par mazā un vidējā biznesa problēmām. Rezultāti liecināja, ka uzņēmējus turpina satraukt kvalificēta personāla meklēšana un noturēšana. Sanākušie vadītāji un speciālisti saņēma atbildes uz jautājumiem.

Sapulces vadītājs bija Aleksandrs Konstantinovs.Viņš pastāstīja par klubu un starptautisko WISE asociāciju, kā arī pastāstīja par Hubbard Management System vadības tehnoloģiju.

Tad kluba priekšsēdētājs paziņoja, ka 2.-3.septembrī Milānā notiks ikgadējā WISE Eiropas biedru konference, kurā notiks pieredzes apmaiņas pasākumi Hubbard Management System pielietošanā un tiks pasniegtas īpašas balvas veiksmīgiem uzņēmumiem, kas izmanto AKHM (Administratīvā "know-how" modeli).

Kursu "Administratīvā "know-how" modelis" var apgūt First Baltic Hubbard Сollege of Administration. Tikšanās dalībniekiem bija iespēja pieteikties kursiem par īpašu cenu!

Atklātās sapulces lektore šoreiz bija Anna Krumholce. Vebināra tēma - "Kā noturēt jauno darbinieku". Viņa uzsvēra, ka mēs paši radām ideālus darbiniekus. Vebināra dalībnieki saņēma precīzu soli pa solim tehnoloģiju. Un praktiskie uzdevumi, ko vadītāji veica, nekavējoties ļāva viņiem izmantot instrumentus savā biznesā.

Lūk, ko raksta atklātās sapulces dalībnieki:

"Viss vebinārs bija vērsts uz praktiski pielietojamu rīku demonstrāciju un ikdienas pielietojumu. Mani īpaši uzrunāja tas, ka, ja esam ieviesuši uzņēmumā noteikumus vai noteiktu orgpolitiku, tad pie tā arī turamies. Tas rada drošību darbiniekiem un palīdz tos saglabāt. Īstais akcents īstajā laikā!". А. Т.

"Man viss ļoti patika, uzzināju daudz jauna priekš sevis un atzīmēju, ka kvalificētu darbinieku mēs darba vietā veidojam paši, raugāmies, lai viņam būtu uzdevumi, īpaši pirmajā mēnesī, lai viņš saprot, kas tieši no viņa tiek gaidīts, lai viņš būtu iepazinies ar uzņēmuma mērķi un to atbalstījis. Pirms pieņemšanas pārbaudām prasmes, uzturam brīdinājumu žurnālu". S. T.

"Ļoti patika semināra strukturētība, vienkāršība, saprotamība. Sapratu savas profesionālās darbības stiprās un vājās puses. Daudzas no tehnoloģijām tiks pārbaudītas tuvākajā nākotnē".   B. T.

 

9. jūnijā notika pirmā WISE Baltijas uzņēmēju kluba vasaras atklātā sapulce. Šī tiešsaistes tikšanās atšķīrās no iepriekšējām, jo pirmo reizi organizējām netvorkingu. Dalībnieki no 12 valstīm pasākumam pievienojās nedaudz agrāk, lai iepazītos ar domubiedriem un veidotu noderīgus biznesa sakarus.

Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs sapulci sāka ar to, ka pastāstīja par WISE Baltijas uzņēmēju klubu un starptautisko asociāciju WISE. Viņš klātesošajiem atgādināja galveno mērķi, kas vieno visus WISE biedrus, un nolasīja vienu no asociācijas biedru Kodeksa punktiem par ētikas nozīmi biznesā. Tiem, kas kluba sapulcē piedalījās pirmo reizi, Aleksandrs īsumā pastāstīja par Hubbard Management System administratīvo tehnoloģiju un nozīmīgākajiem vadības instrumentiem.

Tālāk Aleksandrs dalījās ar dalībniekiem WISE Eiropas asociācijas jaunumos. Mēneša sākumā notika Ukrainas uzņēmēju kluba WISE sapulce, kurā mazo un vidējo uzņēmumu īpašnieki apmainījās ar pieredzi un kala nākotnes plānus. Savukārt, tuvākajā laikā Eiropas WISE rīkos semināru Nīderlandē tiem WISE biedriem, kuri vēlas uzsākt konsultanta karjeru. Un noslēgumā izskanēja lieliskas ziņas no First Baltic Hubbard Сollege of Administration: starptautiskajā 26 Habarda koledžu konkurencē mūsu partneri maijā ieņēma trešo vietu Eiropā un ceturto vietu pasaulē. Apsveicam mūsu kolēģus!

WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātajā sapulcē uzstājās First Baltic Hubbard Сollege of Administration izpilddirektore Mārīte Konstantinova, kas apguvusi Hubbard Management System tehnoloģiju Eiropā un Amerikā un jau vairāk nekā 15 gadus veiksmīgi izmanto HMS vadības instrumentus savā darbībā. Vadības instrumenti ir apkopoti "Administratīvā "know-how" modelis" kursā, kuru var apgūt First Baltic Hubbard Сollege of Administration.

Mārīte novadīja vebināru par tēmu "Īsākais ceļš no idejas līdz peļņai". Viņa iezīmēja dažādus plānošanas līmeņus un parādīja, kā īstenot iecerēto, lieki netērējot laiku, naudu un spēkus. Dalībnieki uzzināja par efektīviem instrumentiem, kas palīdz sistematizēt sapņus un pārvērst tos konkrētās darbībās. Visas uzstāšanās garumā Mārīte klausītājiem deva uzdevumus, lai klātesošie visas iegūtās zināšanas uzreiz varētu pielietot praksē.

WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātā sapulce, kā ierasts, noritēja visaugstākajā līmenī, vienuviet pulcējot vadītājus, uzņēmējus un augstākās klases speciālistus. Pateicamies visiem par piedalīšanos: gūstot jaunas zināšanas vadības tehnoloģijā, kopā virzāmies uz panākumiem!

Lūk, ko raksta tiešsaistes konferences dalībnieki:

 

“Man patika, ka vebinārs bija konsekventi strukturēts kā ceļš, soli pa solim. Tā kā runātājs lietoja vienkāršu, viegli saprotamu valodu, man nebija šaubu, ka viss izdosies. Bija ticība sev. Ļoti patika temps, mierīga informācijas pasniegšana un saprotami piemēri. Tas radīja uzticību spikerim. Paldies!" I.K.

“Vēlos saņemt konsultāciju un vēlreiz izstrādāt uzņēmuma ORGSHĒMU! Ļoti laba sagatavotība! Malači! Uz 5 no 5 balļu skalas :) " V. B.

“Interesanta tikšanās, bija noderīgi uzzināt par administratīvo skalu. Ir jāsper soļi. Man patika viss! Jūs, kā vienmēr, esat augstumos. Tas bija lieliski, it īpaši sākumā - reāli aizķēra soļi par atkāpšanos no mērķiem un plāniem." S. T.

 

Cienījamie uzņēmēji, vadītāji un speciālisti!

Priecājamies jūs informēt, ka 9. jūnijā notiks WISE Baltijas uzņēmēju kluba vasaras sapulce. Šīs online tikšanās ietvaros:

 • uzņēmēju kluba priekšsēdētājs pastāstīs Starptautiskās asociācijas WISE jaunākās ziņas;
 • First Baltic Hubbard College of Administration izpilddirektore pastāstīs par efektīvas plānošanas stratēģijām.
 • Plānošana mūsdienu pasaulē ir kļuvusi par sarežģītu uzdevumu dinamiskās tirgus vides, nenoteiktības, ierobežoto resursu un intensīvās konkurences dēļ. Vai jūs vēlētos uzzināt, kā iecerēto realizēt, saglabājot laiku, naudu un spēkus? Mēs zinām, kā jums palīdzēt!

  WISE Baltijas uzņēmēju klubs atklātās tiešsaistes sapulces ietvaros notiks vebinārs, ko vadīs First Baltic Hubbard College of Administration izpilddirektore Mārīte Konstantinova. Jums ir unikāla iespēja uzzināt, kā sasniegt nosprausto mērķi,  neatkarīgi no pašreizējām iespējām un apstākļiem.

  «ĪSĀKAIS CEĻŠ  NO IDEJAS LĪDZ PEĻŅAI»

  KO JŪS UZZINĀSIET VEBINĀRĀ:

  Kā sasniegt visus svarīgos mērķus bez izņēmuma.

  Kā paaugstināt efektivitāti un produktivitāti.

  Kā jūsu sapņus pārvērst realitātē.

  09. jūnijā | 12:00 pēc Rīgas laika | ONLINE

  Sapulces valoda: latviešu (ar tulkojumu krievu valodā)

   

  REĢISTRĒTIES

   

21. aprīlī notika WISE Baltijas uzņēmēju kluba pavasara atklātā sapulce. Pasākums pulcēja uzņēmējus, vadītājus un speciālistus no 13 valstīm: Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Gruzijas, Igaunijas, Kazahstānas, Kirgizstānas, Krievijas, Latvijas, Lietuvas, Moldovas, Ukrainas un Spānijas. Visi bija noskaņoti uz panākumiem un alka pēc jaunām zināšanām.

Kluba priekšsēdētājs Aleksandrs Konstantinovs sapulci sāka ar atgādinājumu par  WISE kopienas galveno mērķi un nolasīja asociācijas biedru kodeksa pirmo punktu par L. Rona Habarda tehnoloģijas pielietošanas nozīgumu standarta rezultātu iegūšanai. Tāpat viņš  pastāstīja  par ikgadējās starptautiskās WISE Baltijas konferences rezultātiem, kas notika 9. un 10. martā.

Pēc tam First Baltic Hubbard Сollege of Administration izpilddirektore Mārīte Konstantinova klātesošajiem pastāstīja par koledžas jaunumiem un panākumiem. Koledža jau 12 gadus pēc kārtas piedalās starptautiskajā ikgadējā spēlē-sacensībā starp Habarda koledžām. Šogad Eiropas līgā FBHCA iekļuva labāko pieciniekā, ieņemot ceturto vietu. Mārīte pateicās koledžas studentiem, kuri devuši savu ieguldījumu šāda rezultāta tapšanā.

Pirms pusotra mēneša Mārīte uzstājās 12. WISE Baltijas konferencē, kur pastāstīja par Hubbard Management System tehnoloģijas pielietošanas priekšrocībām. Visi vadības instrumenti  ir apkopoti  kursā "Administratīvā „know how” modelis", kuru var apgūt klātienē vai tiešsaistē First Baltic Hubbard Сollege of Administration koledžā.

Par WISE Baltijas uzņēmēju kluba atklātās sapulce pieaicināto lektoru šoreiz kļuva  WISE biedrs un uzņēmējs no Čehijas Jurijs Kuzņecs. Viņa speciālizācija ir  pārdošanas nodaļu veidošana, auksto zvanu organizēšana un komunikāciju tehniku ar klientu izstrāde. Jurijs ir apmācījis vairāk nekā 300 vadītājus un vairāk nekā 5 gadus vadījis uzņēmumu citā valstī, šajā laikā personīgi apmeklējot tā biroju tikai 3 reizes.

Jurijs novadīja vebināru par tēmu "PROMĀRKETINGS: KĀ PĀRDOT TAGAD!". Viņš dalījās noslēpumos par produktu efektīvu virzību mūsdienās un pastāstīja, kā viņa uzņēmums pielāgojis savu mārketinga stratēģiju pārdošanas apjomu paaugstināšanai. Dalībnieki uzzināja par mērķauditorijas noteikšanas, aptauju veikšanas un konkurentu analīzes galvenajiem aspektiem, produktu iepakojumu un virzību. Paldies Jurijam par vērtīgajiem padomiem un jaunām zināšanām!

WISE Baltijas uzņēmēju kluba pavasara atklātā sapulce ir kļuvusi par īstu noderīgas informācijas un efektīvu instrumentu krātuvi visiem dalībniekiem. Esam apkopojuši rekordlielu skaitu pozitīvu atsauksmju un pateicamies visiem par līdzdalību.

Lūk, ko dalībnieki saka par Juriju Kuzņecu un viņa uzstāšanos:

“Paldies par noderīgo informāciju. Izklāsts vienkāršā valodā un pēc būtības. Vebinārs ļoti noderīgs un palīdzēja apzināties, ka bez mārketinga un pareiza uzdevumu uzstādījuma lietas uz priekšu nevirzīsies. Lieliskas tabuliņas konkurentu analīzei, es tās paņēmu lietošanai. Kā vienmēr, viss ir augstā līmenī." S. T.

“Paldies, informācija bija saturiski ļoti noderīga un motivējoša. Es saņēmu praktiskus padomus konkurentu un sava produkta iepakojuma analīzei. Pasākums izdevās ļoti labs." G. G.

“Paldies, ļoti novērtēju, īpaši atgādinājumu par aptaujām. Tas nav viegls uzdevums, taču ir patiesi noderīgs instruments. Viss bija lieliski! Praktiski un vērtīgi, bez "ūdens". D. M.

1 2 3 4 5 6